Marked for Death: Islam's War against the West and Me

Marked for Death: Islam's War against the West and Me

Geert Wilders

Geert Wilders je progonjeni čovjek koji živi u strogo zaštićenoj sigurnoj kući. Zašto? Zato što su ga islamski ekstremisti označili za smrt. Nizozemski parlamentarac priča svoju nikad prije objavljenu priču o džihadu koji se vodi protiv njega - i Zapada.

Fanatici, teroristi i pomirljivci pokušali su sve kako bi ušutkali Geerta Wildersa, najkontroverznijeg europskog zastupnika u parlamentu, od suđenja do naplate cijene za njegovu glavu. Ali Wilders odbija da ga se ušutka i jedan rezultat je knjiga koju imate u rukama.

Wilders već godinama iz rodne Nizozemske zvoni na uzbunu zbog nemilosrdnog širenja islama na Zapadu. I platio je visoku osobnu cijenu, pretrpjevši bezbrojne prijetnje smrću i prisiljen na trajno skrivanje.

Sada, po prvi put, Wilders nudi potpuni prikaz svoje duge borbe protiv zelota koji su već zaklali njegovog zemljaka Thea van Gogha čiji je ubojica također prijetio da će ubiti samog Wildersa.

U Obilježeni za smrt , Wilders otkriva:

Kako i zašto liberalni političari, uključujući Baracka Obamu, umanjuju islamsku prijetnju Sustavno gušenje slobode govora putem tužbi, kaznenih progona, prijetnji i nasilja protiv islamskih kritičara Neispričana priča: kako islamske skupine redefiniraju ljudska prava kako bi potisnule nemuslimane posvuda Prava, krvava povijest islama se proširila svijetom Kako se Zapad može obraniti od egzistencijalnog neprijatelja koji je odlučio osvojiti zemaljsku kuglu

Protjeran iz Britanije, zabranjen mu je ulazak u Indoneziju, osudio ga je glavni tajnik UN-a, gonjen pred sudom zbog svojih uvjerenja, prisiljen u vladine sigurne kuće i stalno mu se prijeti smrću, Geert Wilders je nepokolebljiv i nepopustljiv. Označeni za smrt oštro je upozorenje o sve većoj prijetnji našim slobodama koje je napisao čovjek koji je izgubio slobodu i ne želi doživjeti da mi ostali doživimo istu sudbinu.

Ilustracije
Valerie Kuypers
Naslovnica
J. Henry Pereira
Dimenzije
24 x 17 cm
Broj strana
286
Izdavač
Regnery Publishing, Washington, 2012.
 
Latinica. Tvrde korice s omotom.
Jezik: Engleski.
ISBN
978-1-59698-796-8

Jedan primerak je u ponudi

Stanje:Nekorišćeno
Dodato u korpu!
 

Zanima Vas i neka druga knjiga? Možete pretražiti našu ponudu pomoću pretrage ili prelistati knjige po kategorijama.

Možda će Vas zanimati i ovi naslovi

Zagreb tisuću devetsto četrdeset prve

Zagreb tisuću devetsto četrdeset prve

Ivan Šibl

„Zagreb hiljadu devetsto četrdeset i prvi” nije samo istorijski pregled događaja, već je istovremeno i knjiga u kojoj je autor živo i direktno ocrtao desetine portreta. Knjiga koja je istovremeno i istoriografski i memoarsko-publicistički zapis.

Naprijed, 1967.
Hrvatski. Latinica. Tvrde korice s omotom.
7,985,99
Put u Jajce

Put u Jajce

Edvard Kocbek

U Putu u Jajce Edvard Kocbek daje lično i političko svedočanstvo o ključnim momentima jugoslovenske istorije. Knjiga je zasnovana na Kocbekovim sećanjima iz Drugog svetskog rata, posebno na put u Jajce 1943. godine.

Znanje, 1978.
Hrvatski. Latinica. Tvrde korice s omotom.
8,385,87 - 8,42
Mraz dolazi iz Kremlja

Mraz dolazi iz Kremlja

Zdeněk Mlynář

Politička autobiografija Zdeněka Mlynářa, glavnog ideologa Dubčekove socijalističke reformističke vlade. Središnji dio knjige bavi se intervencijom sila Varšavskog pakta u Čehoslovačkoj 1968.

Globus, 1985.
Hrvatski. Latinica. Tvrde korice s omotom.
6,325,37 - 7,166,32
Goli otoci Jova Kapičića

Goli otoci Jova Kapičića

Tamara Nikčević

U seriji intervjua koje je dao crnogorskoj novinarki Tamari Nikčević, Jovo Kapičić priča o skrivenoj strani Drugog svjetskog rata, partizanskim jamama smrti, Golom otoku, uhićenju Draže Mihajlovića, pokušaju UDBE da napravi atomsku bombu...

V.B.Z, 2010.
Hrvatski. Latinica. Broširano.
8,22 - 9,99
Mein Weg mit Tito

Mein Weg mit Tito

Svetozar Vukmanović-Tempo
Droemer Knaur, 1972.
Nemački. Latinica. Tvrde korice s omotom.
6,99
Izgubljena bitka Josifa Visarionoviča Staljina

Izgubljena bitka Josifa Visarionoviča Staljina

Vladimir Dedijer

Knjiga Vladimira Dedijea „Izgubljena bitka Josifa Visarionoviča Staljina“ bavi se ključnim periodom Staljinovog života, fokusirajući se na njegove poslednje godine, posebno od 1948. do smrti 1953. godine.

Rad, 1978.
Srpski. Latinica. Tvrde korice s omotom.
4,993,49