Enciklopedija likovnih umjetnosti 2: D-Ini

Enciklopedija likovnih umjetnosti 2: D-Ini

Enciklopedijski komplet od četiri sveska koji veoma detaljno i precizno obrađuje povijest i razvoj likovnih umjetnosti.

Editor
Andre Mohorovčić
Illustrations
Vincent van Gogh
Graphics design
Ljubo Babić
Dimensions
30 x 23 cm
Pages
699
Publisher
Leksikografski zavod FNRJ, Zagreb, 1962.
 
Latin alphabet. Hardcover with dust jacket.
Language: Croatian.

A copy is available as part of the book set "Enciklopedija likovnih umjetnosti 1-4"

Browse the set

Copy number 1

Books set price: 56.32

Enciklopedija likovnih umjetnosti 1: A-Ćus

1. Enciklopedija likovnih umjetnosti 1: A-Ćus

Enciklopedijski komplet od četiri sveska koji veoma detaljno i precizno obrađuje povijest i razvoj likovnih umjetnosti.

Pages: 755
Condition:Used, excellent condition
Enciklopedija likovnih umjetnosti 2: D-Ini

2. Enciklopedija likovnih umjetnosti 2: D-Ini

Enciklopedijski komplet od četiri sveska koji veoma detaljno i precizno obrađuje povijest i razvoj likovnih umjetnosti.

Pages: 699
Condition:Used, excellent condition
Enciklopedija likovnih umjetnosti 3: Inj-Portl

3. Enciklopedija likovnih umjetnosti 3: Inj-Portl

Enciklopedijski komplet od četiri sveska koji veoma detaljno i precizno obrađuje povijest i razvoj likovnih umjetnosti.

Pages: 714
Condition:Used, excellent condition
Enciklopedija likovnih umjetnosti 4: Portr-Ž

4. Enciklopedija likovnih umjetnosti 4: Portr-Ž

Enciklopedijski komplet od četiri sveska koji veoma detaljno i precizno obrađuje povijest i razvoj likovnih umjetnosti.

Pages: 693
Condition:Used, excellent condition

A copy is available as part of the book set "Enciklopedija likovnih umjetnosti 1-4"

Browse the set

Copy number 2

Books set price: 28.44

Enciklopedija likovnih umjetnosti 1: A-Ćus

1. Enciklopedija likovnih umjetnosti 1: A-Ćus

Enciklopedijski komplet od četiri sveska koji veoma detaljno i precizno obrađuje povijest i razvoj likovnih umjetnosti.

Pages: 755
Condition:Used, very good condition
Damages or inconvenience notice:
  • Nedostaje ovitak
Enciklopedija likovnih umjetnosti 2: D-Ini

2. Enciklopedija likovnih umjetnosti 2: D-Ini

Enciklopedijski komplet od četiri sveska koji veoma detaljno i precizno obrađuje povijest i razvoj likovnih umjetnosti.

Pages: 699
Condition:Used, very good condition
Damages or inconvenience notice:
  • Nedostaje ovitak
Enciklopedija likovnih umjetnosti 3: Inj-Portl

3. Enciklopedija likovnih umjetnosti 3: Inj-Portl

Enciklopedijski komplet od četiri sveska koji veoma detaljno i precizno obrađuje povijest i razvoj likovnih umjetnosti.

Pages: 714
Condition:Used, very good condition
Damages or inconvenience notice:
  • Nedostaje ovitak
Enciklopedija likovnih umjetnosti 4: Portr-Ž

4. Enciklopedija likovnih umjetnosti 4: Portr-Ž

Enciklopedijski komplet od četiri sveska koji veoma detaljno i precizno obrađuje povijest i razvoj likovnih umjetnosti.

Pages: 693
Condition:Used, very good condition
Damages or inconvenience notice:
  • Nedostaje ovitak
 

Are you interested in another book? You can search the offer using our search engine or browse books by category.

You may also be interested in these titles

Enciklopedijski leksikon: Geografija

Enciklopedijski leksikon: Geografija

Interpress, 1969.
Serbian. Latin alphabet. Hardcover with dust jacket.
7.98
Enciklopedija u pitanjima i odgovorima

Enciklopedija u pitanjima i odgovorima

M. P. Bonne, J. Brasseur Siebenaler

Enciklopedija u pitanjima i odgovorima popularna je knjiga belgijskih autora koja služi kao sveobuhvatan vodič kroz različita područja znanja, odgovarajući na stotine pitanja o širokom rasponu tema.

Mladost, 1981.
Croatian. Latin alphabet. Hardcover.
7.56
Dječja enciklopedija znanja – Što?

Dječja enciklopedija znanja – Što?

The book is written in the form of questions and answers. The questions are simple, and there are always two answers: the first is short and intended for the youngest curious, while the second is more extensive and detailed, with color illustrations.

Mladinska knjiga, 1989.
Croatian. Latin alphabet. Hardcover.
3.26 - 4.98
Enciklopedijski atlas svijeta

Enciklopedijski atlas svijeta

Graham Bateman, Victoria Egan

An encyclopedic handbook for school and every home. More than 500 pages, 200 maps and more than 500 photographs and illustrations. Rich and varied geographical, historical and economic content in encyclopedic format.

Extrade, 2001.
Croatian. Latin alphabet. Paperback.
32.46
Ilustrovana enciklopedija životinjskog carstva: Sisari

Ilustrovana enciklopedija životinjskog carstva: Sisari

Ivan T. Sanderson
Mladinska knjiga, 1967.
Serbian. Latin alphabet. Hardcover with dust jacket.
8.32
Enciklopedija likovnih umjetnosti 4: Portr-Ž

Enciklopedija likovnih umjetnosti 4: Portr-Ž

An encyclopedic set of four volumes that deals with the history and development of fine arts in great detail and precision.

Jugoslavenski leksikografski zavod, 1966.
Croatian. Latin alphabet. Hardcover with dust jacket.
28.44 (set) - 56.32 (set)